Dom

Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd

dobra jakość Stop Fesimg na sprzedaż
dobra jakość Stop Fesimg na sprzedaż
Henan Guorui jest wyraźnym ekspertem w branży żelazostopów i rynku drutu rdzeniowego na całym świecie. Ich doświadczenie i wiedza były nieocenione.

—— Igor

GR pracuje w branży żelazostopów od ponad 10 lat, ma bogate doświadczenie w żelazostopach i bogatą wiedzę techniczną w zakresie produkcji stali. opracował szereg produktów, aby pomóc hucie zredukować koszty produkcji, współpracował z wieloma hutami w celu ulepszenia techniki produkcji. Cieszę się, że jestem z nimi związany.

—— Jason

Im Online Czat teraz

Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd

1 2 3 4 5
Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Guorui
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 8000000-15000000
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%

Wprowadzenie:

Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd została założona w 2006 roku, która specjalizowała się w produkcji żelaza i stali oraz odlewania używanych produktów pomocniczych. Po 10 latach starań i rozwoju, o charakterze szybkiego rozwoju, większej skali, stabilnej jakości i zaufaniu klientów, firma stała się przedsiębiorstwem porównawczym w chińskim przemyśle żelazostopów. W 2012 roku nasza firma zdobyła licencję eksportową żelazostopów, która jest zatwierdzony przez Ministerstwo Handlu. Obecnie istnieje 10 zestawów pieców elektrycznych o średniej częstotliwości i 4 linie do produkcji drutu rdzeniowego. Rocznie produkujemy ponad 20 000 ton zużytych materiałów pomocniczych do produkcji stali i odlewów.

nasze produkty:

  • Nodulizer (FeSiMg)
  • Szczepionki (seria krzemu, seria baru, seria wapnia i seria cyrkonu itp.)
  • Żelazostopy (żelazokrzem, krzem wapniowy, krzem barowy, krzem glinowy, krzem wapniowy, bar wapniowy, krzemowo-barowy aluminiowy, krzemowo-wapniowy manganowy, krzem wysokowęglowy, węglik krzemu i dodatek węglowy),
  • Odtleniacz (seria aluminiowa i seria wapniowa), brykiety ze stopów (brykiet FeSi, kulka silikonowa, kulka SiC itp.)
  • Żużle stopowe (żużel FeSi, żużel krzemowy, żużel bogaty w mangan
  • Druty rdzeniowe (FeSiMg, CaSi, CaFe, czysty wapń itp.)

Nasi partnerzy:

Obecnie 40% produktów sprzedawano do dużych hut i odlewni w kraju, w tym Shagang Group, Rizhao Steel Holding Group, Shougang Group, Wuhan Iron and Steel Group itp. Pozostałe 60% eksportowano na eksport zagraniczny, głównie na eksport do Korei, Japonii, Rosji, Ukrainy, Turcji, Niemiec, Indii, Australii itp. około 30 krajów, w tym POSCO, Hyundai Steel Group i JFE. Dzięki stabilnej jakości i doskonałej obsłudze technicznej nasze produkty zdobyły uznanie i zaufanie wszystkich klientów, a nasza roczna sprzedaż osiągnęła 36 milionów USD.

Nasza obietnica:

Konkurs będzie w przyszłości bardziej zacięty. Henan Guorui będzie nadal ściśle zgodny z wymogami systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008, będzie nadal koncentrować się na wymaganiach klientów i nadal będzie poświęcać się dostarczaniu nowszych, lepszych produktów żelazostopów i bardziej zadowalających usług dla przemysłu stalowego i odlewniczego . Henan Guorui szczerze ma nadzieję współpracować z bardziej wybitnymi przedsiębiorstwami, aby odkrywać nowe możliwości, spiskować rozwój i wspólnie tworzyć błyskotliwość!

Szczegóły kontaktu
Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Yan

Tel: +86 15038338660

Faks: 86-371-69102011

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)