Dom ProduktyMetale ze stopów żelaza

Produkcja stali Żelazostopy Metale Wapń Krzem CaSi 10 - 40 Mm CaSi Grudka

dobra jakość Stop Fesimg na sprzedaż
dobra jakość Stop Fesimg na sprzedaż
Henan Guorui jest wyraźnym ekspertem w branży żelazostopów i rynku drutu rdzeniowego na całym świecie. Ich doświadczenie i wiedza były nieocenione.

—— Igor

GR pracuje w branży żelazostopów od ponad 10 lat, ma bogate doświadczenie w żelazostopach i bogatą wiedzę techniczną w zakresie produkcji stali. opracował szereg produktów, aby pomóc hucie zredukować koszty produkcji, współpracował z wieloma hutami w celu ulepszenia techniki produkcji. Cieszę się, że jestem z nimi związany.

—— Jason

Im Online Czat teraz

Produkcja stali Żelazostopy Metale Wapń Krzem CaSi 10 - 40 Mm CaSi Grudka

Chiny Produkcja stali Żelazostopy Metale Wapń Krzem CaSi 10 - 40 Mm CaSi Grudka dostawca
Produkcja stali Żelazostopy Metale Wapń Krzem CaSi 10 - 40 Mm CaSi Grudka dostawca Produkcja stali Żelazostopy Metale Wapń Krzem CaSi 10 - 40 Mm CaSi Grudka dostawca

Duży Obraz :  Produkcja stali Żelazostopy Metale Wapń Krzem CaSi 10 - 40 Mm CaSi Grudka

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Anyang Henan
Nazwa handlowa: Guo Rui
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: 10–40 20–50 28–18

Zapłata:

Szczegóły pakowania: Big Bag 1 MT lub zgodnie z życzeniem klienta
Czas dostawy: Pół miesiąca po podpisaniu umowy
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 20 000 MT / rok
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
rozmiar: 10–30 mm, 10–50 mm, 10–100 mm Zdolność: Odtleniacz
aplikacji: Produkcja stali Gatunek: Klasa przemysłowa
Typ firmy: Producent Zaletą: odwiedzić fabrykę w dowolnym momencie

Stalownia Żelazostop Metal Krzem wapniowy CaSi 10 - 40 mm CaSi Grudka
Wapń i krzem mają wysokie powinowactwo z tlenem, a produkty odtlenione łatwo unoszą się na powierzchni i są łatwo rozładowywane. Dlatego stopiona stal odtleniona stopem krzemowo-srebrowym jest względnie czysta. Stopy krzemowo-wapniowe są powszechnie stosowane jako pochłaniacze tlenu podczas rafinacji stali wysokiej jakości i stopów specjalnych.

     W produkcji żeliwa wapń krzemu jest bardziej skuteczny niż żelazokrzem w poprawianiu wydajności żeliwa. Krzem stopu wapnia jest nie tylko skutecznym środkiem inokulującym, który sprzyja tworzeniu grafitu sferoidalnego, może również odtlenić, odsiarczać, denitryfikować i wzmacniać krzem.

Używany:

1. Ponieważ wapń ma silne powinowactwo z tlenem, siarką, wodorem, azotem i węglem w stopionej stali, stop krzem-wapń jest stosowany głównie do odtlenianie, odgazowanie i utrwalona siarka stopionej stali.
2. Krzem wapniowy jest dodawany do stopionej stali w celu uzyskania silnego efektu egzotermicznego. Wapń staje się parą wapniową w stopionej stali, która porusza stopioną stal i jest korzystna dla unoszących się wtrąceń niemetalicznych.
3. Po odtlenieniu stopu krzemowo-wapniowego powstają wtrącenia niemetaliczne o dużych cząstkach i łatwe do wypłynięcia, a także zmienia się kształt i właściwości wtrąceń niemetalicznych. Dlatego stop krzemowo-wapniowy służy do produkcji czystej stali, stali wysokiej jakości o niskiej zawartości tlenu i siarki oraz stali o specjalnej wydajności o wyjątkowo niskiej zawartości tlenu i siarki.
4. Dodanie stopu krzemowo-wapniowego może wyeliminować nodulację stali za pomocą aluminium jako końcowego odtleniacza w kadzi oraz problem zablokowania ciągłej stali w zbiorniku | zbiornik pośredni zbiornik żelaza. W technologii rafinacji stali odtlenianie i odsiarczanie odbywa się za pomocą krzemowo-wapniowego proszku lub drutu rdzeniowego w celu zmniejszenia zawartości tlenu i siarki w stali do bardzo niskiego poziomu; forma siarczkowa w stali może być również kontrolowana, a także stopień wykorzystania wapnia jest poprawiony.
5. W produkcji żeliwa, oprócz odtleniania i oczyszczania , krzem-wapń odgrywa również rolę w tworzeniu drobnego lub sferycznego grafitu; sprawia, że ​​grafit w szarym żeliwie jest równomiernie rozłożony, zmniejsza tendencję do białych ust; , odsiarczanie, poprawa jakości żeliwa.

Specyfikacja:

Stopień Skład chemiczny (%)
Ca Si Fe
Ca10Si40 10–15 40–45 40–45
Ca20Si50 20–30 50–60 -
Ca28Si18 28–30 18-20 -
Rozmiar: 10-50 mm, 10-100 mm
Inne skład chemiczny i rozmiar mogą być dostarczone na żądanie.

Nasz zakład:

nasze produkty:

  • Nodulizer (FeSiMg)
  • Szczepionki (seria krzemu, seria baru, seria wapnia i seria cyrkonu itp.)
  • Żelazostopy (żelazokrzem, krzem wapniowy, krzem barowy, krzem glinowy, krzemowo-wapniowy bar, krzemowo-wapniowy bar glinowy, krzemowo-wapniowy mangan, krzem wysokowęglowy, węglik krzemu i dodatek węglowy),
  • Odtleniacz (seria aluminiowa i seria wapniowa), brykiety ze stopów (brykiet FeSi, kulka silikonowa, kulka SiC itp.)
  • Żużle stopowe (żużel FeSi, żużel krzemowy, żużel bogaty w mangan
  • Druty rdzeniowe (FeSiMg, CaSi, CaFe, czysty wapń itp.)

Nasi partnerzy:

Obecnie 40% produktów sprzedawano do dużych hut i odlewni w kraju, w tym Shagang Group, Rizhao Steel Holding Group, Shougang Group, Wuhan Iron and Steel Group itp. Pozostałe 60% eksportowano na eksport zagraniczny, głównie na eksport do Korei, Japonii, Rosji, Ukrainy, Turcji, Niemiec, Indii, Australii itp. około 30 krajów, w tym POSCO, Hyundai Steel Group i JFE. Dzięki stabilnej jakości i doskonałej obsłudze technicznej nasze produkty zdobyły uznanie i zaufanie wszystkich klientów, a nasza roczna sprzedaż osiągnęła 36 milionów USD.

Szczegóły kontaktu
Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)